/Carefleet – gwarancja najwyższej jakości
Carefleet

Carefleet – gwarancja najwyższej jakości

Carefleet S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu Car Fleet Management. Jest obecna na rynku od 2004 roku, kiedy to została wydzielona ze struktur Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Carefleet S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu Car Fleet Management. Jest obecna na rynku od 2004 roku, kiedy to została wydzielona ze struktur Europejskiego Funduszu Leasingowego. W ciągu 14 lat działalności firma uzyskała niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi zarówno wielkich korporacji, jak i firm z sektora MŚP. Dzięki temu oferta Carefleet jest bardzo szeroka i może być dostosowywana do potrzeb każdego przedsiębiorstwa z osobna.

Głównym rdzeniem działań firmy jest outsourcing modelów finansowania i zarządzania firmowymi flotami pojazdów. Do najważniejszych produktów Carefleet zaliczymy z pewnością wynajem długoterminowy, który pozwala łączyć ze sobą atrakcyjne finansowanie służbowych samochodów, oraz ich kompleksową obsługę techniczną i administracyjną. Oprócz tego firma może zaoferować leasing operacyjny i finansowy, a także usługi obejmujące zarządzanie flotą.

Carefleet – wynajem długoterminowe

Z roku na rok rośnie popularność najmu długoterminowego. Przedsiębiorstwa, których samochodowe zaplecze rozwija się dynamicznie starają się znaleźć optymalną formę finansowania, aby rozwijać firmę i jednocześnie nie tracić płynności finansowej.

Decydując się na usługi Carefleet możemy liczyć na ofertę indywidualnie skrojoną do naszych potrzeb, która może być bardzo często modyfikowana w trakcie jej trwania. Umowy podpisywane są zazwyczaj na okres 2-4 lat. Klient nie jest zobowiązany do wpłacenia całej wartości pojazdu, a jedynie pokrywa koszty jego użytkowania. Nie musi on też wpłacać czynszu inicjalnego. Comiesięczna rata oprócz finansowania auta pokrywa także koszty serwisu mechanicznego i przeglądów, sezonową wymianę i przechowywanie opon, a także Assistance i ubezpieczenie.

Carefleet to jednak nie tylko najem długoterminowy, ale także leasing operacyjny, leasing finansowy, zarządzanie flotą i liczne samochody używane. Marka stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów i satysfakcję ze współpracy. Dowodem tego jest nagroda „Srebrny Certyfikat Solidna Firma” przyznany w 2011 roku za całokształt działań – fachowe i uczciwe świadczenia, a także kompleksową obsługę.