/Carefleet – rozwiązanie optymalne dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw
Carefleet

Carefleet – rozwiązanie optymalne dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego w Polsce działa przeszło 1,8 miliona firm, które zatrudniają mniej niż dziesięciu pracowników. To grupa przedsiębiorców, która coraz chętniej korzysta z usług Carefleet – zlecając zarządzanie flotą pojazdów, czy korzystając z opcji typu full service leasing lub wynajem długoterminowy.

Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego w Polsce działa przeszło 1,8 miliona firm, które zatrudniają mniej niż dziesięciu pracowników. To grupa przedsiębiorców, która coraz chętniej korzysta z usług Carefleet – zlecając zarządzanie flotą pojazdów, czy korzystając z opcji typu full service leasing lub wynajem długoterminowy. Swego czasu grupa ta miała trudność z wyborem samochodu, ze względu na fakt, że posiadanie wysokiej klasy pojazdu, o odpowiedniej wartości reprezentacyjnej było po prostu zbyt drogie. Koszt zakupu samochodu klasy premium-biznes bardzo często przerastał możliwości budżetowe niewielkich firm.

Wraz z wzrostem popularności leasingu i najmu długoterminowego zmniejszył się dystans pomiędzy niewielkimi przedsiębiorcami, a dużymi korporacjami. Dzisiaj samochód nie jest już wyłącznie środkiem transportu, ale także wizytówką firmy i pozycji na rynku. Tym wartościom hołduje również Carefleet, czyli marka, której głównym celem jest zapewnienie kompromisu pomiędzy ceną, a jakością samochodu, nie zapominając przy tym o wspomnianej wyżej – jakże ważnej – wartości reprezentacyjnej.

Carefleet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i stara się tworzyć nowoczesne produkty, dostosowane do zmieniającej się rzeczywistości i potrzeb użytkowników. Na rynku zauważalny jest bowiem długoterminowy trend, zgodnie z którym w najbliższym czasie zmieni się podejście klientów w kwestii posiadania i użytkowania pojazdów. Maleje liczba osób, widzących korzyści z posiadania aktywów, zapewniających mobilność. Konieczność obecności samochodu w firmie na stałe wiąże się bowiem z możliwymi, długimi okresami przestoju. W związku z tym coraz więcej użytkowników decyduje się na skorzystanie z oferty Carefleet i użytkowanie samochodu w formie najmu długoterminowego lub leasingu.

TAGS: