/Darmowa szkoła policealna w Lublinie, Zamościu i Białej Podlaskiej – spróbuj!
szkoła policealna w Lublinie

Darmowa szkoła policealna w Lublinie, Zamościu i Białej Podlaskiej – spróbuj!

Nauka w szkole policealnej daje niezrównane możliwości. To doskonały sposób, aby szybko i sprawnie zdobyć zawód, który zagwarantuje ci świetną pracę. Darmowa szkoła policealna w Lublinie, Zamościu i Białej Podlaskiej KURSOR to świadomy wybór coraz większej liczby osób w każdym wieku.

Zalety darmowych szkół policealnych

Szkoły policealne są coraz częściej wybierane, gdyż w krótkim czasie zapewniają solidny fach, który pomoże znaleźć dobrą pracę. W przeciwieństwie do uczelni wyższych nie gwarantują tylko wiedzy teoretycznej i dyplomu, ale umiejętności oraz konkretną wiedzę. Wiele osób przekonało się, że szybsze rozpoczęcie kariery zawodowej pozwala osiągnąć płynność finansową i zdobyć cenne doświadczenie. Co więcej, za naukę w szkole policealnej w Lublinie, Zamościu i Białej Podlaskiej nie musisz płacić – jest całkowicie darmowa oraz utrzymana na bardzo wysokim poziomie. Zaletą szkół policealnych KURSOR jest również zaoczny tryb nauczania – słuchacz może pogodzić zdobywanie wykształcenia z pracą i innymi obowiązkami.

Nauka w darmowej szkole policealnej

To doskonały wybór dla osób, które chcą rozwijać swoje zainteresowania, uzyskać tytuł specjalisty czy też poszerzyć kwalifikacje zawodowe. Nauka składa się z 2 do 4 semestrów, w zależności od kierunku. Zajęcia w szkole prowadzone są przez najlepszych nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu oraz w nowoczesnych, dobrze wyposażonych pracowniach. Gwarantuje to uzyskanie kwalifikacji praktycznych, które są bardzo pożądane na rynku pracy. Co więcej, dzięki temu, że zajęcia odbywają się w małych grupach, każdy może liczyć na indywidualne podejście. Absolwenci szkół policealnych po zakończonej nauce, są w pełni wyposażeni we wszystkie niezbędne kwalifikacje oraz umiejętności.

Szeroki wybór kierunków z przyszłością

Oferta dedykowana jest również do absolwentów średnich szkół, nawet jeśli nie przystąpili do egzaminu maturalnego. Darmowa szkoła policealna KURSOR stawiaja na kierunki, które są najbardziej atrakcyjne na rynku pracy, co gwarantuje nam dużą liczbę ofert pracy w przyszłości. Ich bogata paleta sprawia, że każdy znajdzie specjalizacje dla siebie. Do wyboru mamy między innymi kierunki takie jak: florysta, technik BPH, technik usług kosmetycznych, opiekunka środowiskowa, asystent osoby niepełnosprawnej oraz wiele więcej. Zawodowy dyplom wraz z tytułem technika to świetny start, który z pewnością zapewni dobrą pracę.

Aby dowiedzieć się jakich formalności należy dopełnić, jak wyglądają zapisy online oraz zapoznać się z dodatkowymi informacji, zachęcamy do odwiedzenia strony: https://www.kursor.edu.pl