/Elegancki Fiat Tipo dla Twojej rodziny
Fiat Tipo

Elegancki Fiat Tipo dla Twojej rodziny

W poszukiwaniu rodzinnego auta kierujemy się najczęściej względami praktycznymi. Zwracamy uwagę na systemy bezpieczeństwa, pojemność bagażnika czy komfortowe wnętrze. Ale w przypadku Fiat Tipo nie musimy rezygnować z tego, co dla kierowcy najważniejsze – przyjemności z jazdy. W tym przypadku można mieć i jedno, i drugie.

Fiat Tipo z myślą o Tobie

Ten elegancki, pięknie prezentujący się kompakt jest prawdziwą gratką dla kierowców, którzy poszukują samochodów praktycznych i wygodnych zarazem. W standardzie wyposażenia czekają interesujące dodatki, które czynią auto jeszcze bardziej pożądane na rynku motoryzacyjnym. Zarówno wygląd (dynamiczne linia nadwozia czy elementy wykończenia), jak i nowe technologie w zasięgu ręki pozwalają cieszyć się codzienną jazdą w każdych warunkach – zarówno Tobie, jak i Twojej rodzinie. Model pod każdym kątem przystosowany jest do tego, aby kierowca osiągał maksimum wygody – posiada regulowane podłokietniki oraz fotele w okolicy lędźwiowej, pionowe ustawienie kierownicy, zaawansowaną technologię kompaktową, a także liczne schowki i przegródki. Wszystko po to, aby prowadzenie było jak najwygodniejsze.

5-drzwiowy Fiat Tipo dla wygodnych

Dla jeszcze większego komfortu przygotowano wersję 5-drzwiową, w której zmieści się zarówno cała rodzina, jak i imponującej liczby bagaż. Decydując się na zakup Fiata Tipo w tej odsłonie kierowca otrzymuje nie tylko elegancko wykończone, masywniejsze auto, ale także pełne zaawansowanej technologii maszynę pełną funkcjonalnych rozwiązań w kwestii bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Kokpit zapewnia maksymalną swobodę podczas jazdy – większość udogodnień jest na wyciągnięcie kilku guzików. Za ich pomocą można np. włączyć klimatyzację czy odebrać telefon, bez odrywania uwagi od tego, co dzieje się na drodze. Do tego zarówno kierowca, jak i pasażerowie, mogą bez obaw zabrać wszystko czego potrzebują. Wewnątrz Tipo znajduje się aż 9 schowków o łącznej pojemności 12 litrów.

Tipo Wagon dla większej rodziny

Tipo nie stawia żadnych ograniczeń. W wersji kombi zaskakuje jeszcze ciekawszymi rozwiązaniami w zakresie wyposażenia oraz rozwiązań technicznych. I do tego może zadbać ze sobą w podróż pokaźnej liczby bagaż. Przy tym wszystkim prezentuje się masywnie, ale zarazem elegancko. Zawdzięcza to detalom oraz sprytnie rozegranej przestrzeni. Bez żadnych obaw można zabrać ze sobą co potrzebne, a miejsce znajdzie się dla wszystkich członków rodziny – nawet psa. Wewnątrz znajdzie się dodatkowa przestrzeń zwiększająca komfort podróży. Pasażerowie mogą liczyć na wygodnie ułożone nogi, odpowiednie podparcie pleców, kawę pod ręką oraz miejsce dla gromadki roześmianych dzieci. A przy tym auto wciąż pozostaje atrakcyjne wizualnie. Spędzanie w nim czasu podczas podróży to prawdziwa przyjemność zarówno dla kierowcy, jak i całej rodziny.