/Idealna kawa w przerwie w pracy. Jaki ekspres wybrać?
kawa

Idealna kawa w przerwie w pracy. Jaki ekspres wybrać?

Coraz więcej firm inwestuje w ekspresy do kawy. Dobry sprzęt może błyskawicznie przygotować pyszny napar jak z najlepszej kawiarni. Czym warto kierować się przy zakupie ekspresu kawowego do biura?

Ekspres do biura – przelewowy, kapsułkowy czy ciśnieniowy?

Ekspresy do kawy to szeroka gama urządzeń, które przygotowują napary na różne sposoby. Jaki ekspres do kawy do biura będzie najlepszy?

Wyróżnia się trzy główne rodzaje urządzeń elektrycznych do parzenia kawy:
– Ekspres przelewowy – kawa umieszczana jest w filtrze, przez który przesącza się gorąca woda. Gotowy napój umieszczany jest w podgrzewanym dzbanku.
– Ekspres kapsułkowy – kawa jest przygotowywana z gotowej kapsułki.
– Ekspres ciśnieniowy – profesjonalny ekspres dostępny w dwóch głównych wariantach jako kolbowy i automatyczny. Wygodniejszy w obsłudze będzie ekspres automatyczny.

Jaki ekspres automatyczny kupić do biura?

Aby kupić dobry automatyczny ekspres do firmy, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników.

Dobry ekspres do kawy do biura powinien oferować wysoką wydajność pracy zależnie od liczby pracowników biura. Powinien także szybko i łatwo przygotowywać różne rodzaje specjałów. Im więcej wariantów, tym lepiej, ponieważ każdy pracownik biura może wybrać swój ulubiony napój.

Te wymagania spełnia ekspres Franke, który bardzo często wybierany jest przez firmy. Dzięki nowoczesnym konstrukcjom profesjonalne ekspresy kawowe Franke oferują wydajne i niezawodne działanie.