/Jak dorobić do pensji ?
Dorabianie.online

Jak dorobić do pensji ?

Przede wszystkim należy wybrać takie zajęcie, które będzie sprawiało nam przyjemność. Bowiem nie pracujemy dla pracy, pracujemy dla zapłaty. Praca nie powinna być „karą” za zarabianie, a przyjemnością za którą otrzymujemy należne wynagrodzenie. Inaczej mówiąc – należy wybrać sobie takie zajęcie, które będzie sprawiało nam radość i dostarczało nowych wspaniałych wrażeń. Jest też wskazanym, aby to zajęcie było jednocześnie czymś, co po pewnym czasie może stać się naszym głównym źródłem dochodów. Staraj się, aby być dysponentem swojego czasu i wolnym od oczekiwań pracodawcy, bo tylko takie zajęcie zapewni ci – co prawda ograniczoną – ale wolność.

Więc zacznij zarabiać dorywczo (dorabiając do pensji) w takiej dziedzinie, która umożliwi ci zarabianie na wyżej wymienionych warunkach. Nie wierz w to, że coś otrzymasz „za darmo”. Nic nie jest za darmo, a jeśli nawet sprawia takie wrażenie, to zapewniam cię, że za darmo nie jest. Nie trać czasu i życia na takie „okazje” jak rozdawanie ulotek, wypełnianie ankiet, klikanie w reklmy. etc. Takich ogłoszeń są tysiące w internecie, ale jak przychodzi do wypłaty to okazuje się, że są jakieś dodatkowe warunki, aby swoje zarobione tam 15 zł za siedzenie przez 5 godzin przed monitorem – otrzymać na konto. Poza tym, wykonując takie zajęcia i tak jesteś zależny od tego, kto to wymyślił. Bo ten „ktoś” nie wymyślił tego zajęcia dla ciebie, ale dla siebie. Więc nie dba o twoje interesy ale o swoje i to jest raczej zrozumiałe.

Usiądź teraz w wygodnym fotelu i pomyśl co sprawia, że chce ci się żyć, że czujesz radość na samą myśl o tym. Następnie zapisz na kartce wszystkie swoje przyjemności i sprawdź czy to co sprawia ci przyjemność może przydać się komuś innemu i czy za to ten „inny” będzie skłonny zapłacić. Jeśli twoją przyjemnością jest spanie, to raczej masz marne szanse, ale nawet wtedy nie poddawaj się. Zrób inną listę zajęć, które mogą wnieść w twoje życie coś nowego. Ja zrobiłem to: kliknij tutaj ale ty nie musisz tego robić choć możesz spróbować, bo można to robić online nie ruszając się z domu i nie trzeba się na tym znać, bowiem na stronie masz „za darmo” podpowiedzi co i jak robić. Czy to na prawdę jest za darmo? – dla ciebie tak, ale ja mam w tym swój „interes”. Moim interesem jest spopularyzowanie tej strony www Dorabianie.online na tyle, abym mógł umieścić na niej reklamy i żyć z pasywnego dochodu.

I na koniec pamiętaj – NIC NIE JEST ZA DARMO. Powodzenia