/LGBT. Czary, zaklęcia i magia miłosna. Pomoc gejom.

LGBT. Czary, zaklęcia i magia miłosna. Pomoc gejom.

Praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam dobrą muzykę, książki i podróże.

Czym jest i jak wpływa na nasz los spyta ktoś magia miłosna. Banalnie. Tak na prawdę wszystko co jest wokół nas, co nas otacza wpływa bezpośrednio na nasze życie i postępowanie. Jest coś takiego jak pierwiastek życia a ten to nic innego jak chemia który działa na poszczególny osoby. Nieświadomie ale działa. To kontakt mentalny i astralny między dwiema duszami. Moją pasją jest towarzyszenie ludziom w ich rozwoju i pomoc w rozwiązywaniu trudnych problemów.

Spytasz: jak rozkochać, zauroczyć w sobie faceta?

Każdy z nas na różnych etapach swojego życia potrzebuje wsparcia czy rady kompetentnej, a do tego pozytywnie nastawionej do nas osoby, która nie tylko zrozumie nasze problemy, ale też będzie potrafiła pokazać światło w tunelu. LGBT

Chętnie pomogę także Tobie! Moje zaklęcia okiełznają Twojego partnera. Pomogę Ci w tym, abyś prowadził takie życie jakie sobie wymarzyłeś i na jakie zasługujesz. Takie życie jest naprawdę możliwe, nawet jeśli odrobiłeś tysiące gorzkich lekcji, które Ci mówią, że to nieprawda. Skuteczne spętanie miłosne to dla mnie wyzwanie, dla Ciebie pomoc!

Jestem przekonany, że jako gej możesz żyć pełnią szczęścia, tworzyć satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi i związki partnerskie. Dla Ciebie wykorzystam swoją wiedzę i podniosę Twój poziom życia. Koncentruje się na osiąganiu celów osobistych; obejmuje: plany życiowe, wizję w życiu, wybitną dbałość o siebie, związki (dla singli, par i rodzin), zdrowie i urodę, kreatywność, wolność finansową. Magia natury, jak i inne techniki również doskonale sprawdza się przy problemach fobii, braku motywacji, kłopotów finansowych, dylematach dotyczących związków z bliskimi, nieśmiałości, samotności, kłopotów w znalezieniu partnera i innych.

Zasada poufności. We wszystkich sprawach, które poruszasz zapewniam Ci zupełną poufność. Poufność dotyczy także samego faktu korzystania przez Ciebie z tego typu pomocy.

Zasada uczciwości. Mając na uwadze wzajemny szacunek i dobro procesu w trakcie rytuałów, zaklęć zarówno ja jak i klient zobowiązują się do szczerości i uczciwości.