/Program magazynowy dla małej firmy – jak wybrać?
Program magazynowy

Program magazynowy dla małej firmy – jak wybrać?

Program do magaznu w małej firmie powinien być niezawodny, prosty i przyjazny w obsłudze, a także funkcjonalny. Właściciele przedsiębiorstw często poświęcają wiele czasu by wyszukać odpowiadające im rozwiązanie. Programy do magazynu są tworzone bardzo często, gdyż informatycy mają świadomość, jak duże jest zapotrzebowanie.

Jak wybrać najlepszy program magazynowy dla małej firmy?

Przede wszystkim – dać sobie czas na zastanowienie. Wykupowanie licencji „na szybko” może przynieść więcej szkody niż pożytku i sprawić, że będziemy korzystać z programu, który zupełnie nie spełnia naszych potrzeb. Na starcie warto zastanowić się, czego konkretnie potrzebuje firma, jak działa i co mogłyby ułatwić wyspecjalizowane programy komputerowe.

Jednym z najlepszych programów tego typu na rynku jest LoMag, który pozwala na szybkie i wygodne obsługiwanie magazynu. Tym, co go wyróżnia, jest fakt, że wersja testowa umożliwia wypróbowanie pełnej wersji programu bez żadnych ograniczeń – tyle że jedynie 30 razy.

Kompatybilność ze sklepem internetowym

LoMag, dzięki szybkiej i skutecznej pracy online, daje możliwość sprawnej obsługi magazynów sklepów internetowych. To sprawia, że stany towaru są bardzo szybko przenoszone na to, co wyświetla strona internetowa – i tym samym nie zachodzi ryzyko, że klient zakupi towar, którego firma fizycznie po prostu nie ma.

Wygodna możliwość obsługi z różnego rodzaju urządzeń (komputerów, tabletów, laptopów) sprawia, że praca z programem jest dużo łatwiejsza i możliwa z dowolnego miejsca.