/Ranking kont osobistych – na co zwrócić uwagę?
Ranking kont osobistych

Ranking kont osobistych – na co zwrócić uwagę?

Swoje konto osobiste masz już od wielu lat i nie zmieniasz go, bo po prostu tak jest Ci wygodnie? Czy wiesz, że przenosząc rachunek do innego banku, możesz zyskać naprawdę sporo? Sprawdź, czym jest ranking kont osobistych i jak wybrać najlepszą ofertę!

Rachunek bankowy to produkt, z którego korzystamy na co dzień. Służy nam do wykonywania opłat, pobierania gotówki z bankomatu i otrzymywania wpływów, np. od pracodawcy. Jak więc wybrać najlepszą ofertę? Gdzie znaleźć tanie konto osobiste? Podpowiadamy!

Konto osobiste przez internet

Warto rozejrzeć się wśród ofert kont bankowych dostępnych w sieci. Za otwarciem konta online przemawia wiele czynników. Przede wszystkim jest to duża oszczędność czasu, bowiem cały proces wnioskowania trwa tylko kilka minut. Nie musisz tracić czasu na dojazd do placówki, oczekiwania w kolejce do „okienka” oraz rozmowy z konsultantami. Możesz samodzielnie wypełnić formularz, w którym należy wpisać swoje dane osobowe oraz kontaktowe, adres e-mail i dołączyć skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Decydując się na konto online, możesz również liczyć na dużo ciekawych promocji i bonusów! Gdzie znaleźć najlepsze konto?

Ranking kont osobistych – wybierz najlepszy rachunek

Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z gotowych rozwiązań. Szczególnie pomocny jest ranking kont osobistych, w którym widnieje kilkadziesiąt propozycji produktów z różnych banków. Możesz więc w prosty i szybki sposób porównać opłaty za konto, kartę, wykonywanie czynności bankowych oraz wypłaty środków z bankomatów. Znajdziesz w nim również zalety i wady rachunków, co również ułatwi Ci wybór. Zwróć uwagę na takie funkcjonalności, z których rzeczywiście będziesz korzystać. Jeśli lubisz innowacyjne rozwiązania, postaw na konto z możliwością płatności mobilnych – np. Apple Pay, BLIK czy Google Pay oraz z dobrze rozwiniętą aplikacją na telefon. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by móc często wypłacać gotówkę, sprawdź, które bankomaty umożliwią Ci pobranie środków za darmo.

A może premia na start?

Wraz z otwarciem konta przez internet możesz liczyć na ciekawe bonusy i premie przyznawane przez banki. W tym celu sprawdź, czym są promocje bankowe kont osobistych. To cykliczne akcje oferowane przez banki, dzięki którym można sporo zyskać. Najpopularniejszą nagrodą jest premia pieniężna – możesz liczyć nawet na dodatkowe kilkaset złotych! Często banki rozdają też sprzęty elektroniczne, vouchery na zakupy czy różnego rodzaju zniżki. By móc skorzystać z bonusu, należy zapoznać się z warunkami promocji i spełnić wymogi stawiane przez bank. Najczęściej będą to płatności kartą czy zapewnienie odpowiednich wpływów na rachunek.

Otwarcie konta przez internet to szybki i prosty sposób na to, by stać się posiadaczem świetnego rachunku!