/Jak uzupełnić niedobór witamin?
oshee

Jak uzupełnić niedobór witamin?

Składniki odżywcze i witaminy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ich niedobór niesie za sobą przykre konsekwencje dla zdrowia, powodując osłabienie. Szybciej się przemęczamy i łatwiej dekoncentrujemy. Dlatego tak ważne jest uzupełnienie witamin.

Dlaczego witaminy i minerały są niezbędne do funkcjonowania?

Składniki odżywcze są konieczne, aby móc się cieszyć dobrym zdrowiem. Ich obecność w organizmie służy do produkcji enzymów i hormonów, które regulują pracę wielu narządów. Skąd pochodzą witaminy? Organizm nie jest w stanie ich sam wytworzyć, dlatego czerpie je z pożywienia bądź suplementów diety. Substancje odżywcze zamieniają się w energię, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Zarówno niedobór, jak i nadmiar mogą być szkodliwe dlatego, dlatego warto zadbać o ich optymalną ilość. Problemy ze wchłanianiem, stres, pośpiech i nieodpowiednia dieta sprawiają, że łatwo zaburzyć odpowiednie proporcje, dlatego wtedy koniecznością staje się sięgnięcie po specjalistyczne suplementy diety.

Jakie preparaty mogą skutecznie suplementować witaminy?

Producenci wciąż ścigają się w trosce o wprowadzenie coraz to nowych produktów. Wygodną formą, a jednocześnie szybko wchłaniającą się są pastylki i drażetki do ssania. Ważne, aby ich skład był nieinwazyjny, a barwniki oraz aromaty były pochodzenia naturalnego. Te są zawarte w takich suplementach jak: Oshee czy Plussz. Kompleksowe połączenie witaminowe i różne warianty smakowe odpowiadają za przyjemny, owocowy smak. W pastylkach znajdziemy takie mikroelementy jak: cynk, selen, biotyna, a także najczęściej suplementowane witaminy, czyli A, B i E. Takie połączenie powoduje wzrost odporności oraz umożliwia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Dzięki temu wzrasta poziom koncentracji oraz obniża się poziom stresu. Uzupełnienie niedoboru witamin pozwala na podtrzymanie prawidłowego poziomu hormonów. Poprawie ulega nie tylko nasz stan zdrowia i samopoczucie, ale również wygląd. Skóra staje się bardziej promienna, a włosy i paznokcie są mocniejsze.