/Jak zmienić swoje życie na lepsze? Jak poczuć szczęście, nieskazitelną miłość, spokój? Jak osiągnąć wewnętrzny dobrostan?

Jak zmienić swoje życie na lepsze? Jak poczuć szczęście, nieskazitelną miłość, spokój? Jak osiągnąć wewnętrzny dobrostan?

Postaw na rozwój duchowy i osobisty. Uwolnij się od ograniczeń i zmień swoje życie. Przekaz energetyczny to szybkie, interwencyjne działanie energetyczne. Polecane szczególnie w sytuacjach stresowych lub w momentach osłabienia biopola czy poziomu biowitalności. Przekaz energetyczny może dotyczyć wybranej sfery życia lub konkretnej sytuacji czy dolegliwości uroki miłosne złorzeczenie oczyszczanie.

W trakcie przekazu wzmacniany jest przepływ energii, rozpuszczamy blokady energetyczne i uzupełniamy energię w całej strukturze energetycznej. Uzupełnienie i wzmocnienie energii przekłada się na plan mentalny, emocjonalny, energetyczny i duchowy.

Przekaz energetyczny realizowany jest zgodnie z Twoją intencją i może być kierowany na wybraną sferę życia, np.:

– miłość i kwestie uczuciowe,
– praca i sytuacje zawodowe,
– finanse i kwestie materialne,
– biowitalność i redukcja stresu

albo w intencji konkretnej sytuacji (np. stresująca rozmowa, konflikt, zdarzenie losowe, rozmowa o pracę, negocjacje itp.)

Praca z energiami, kartami czy spetanie miłosne wymaga ode mnie dużo energii, nie każdy to rozumie j– i nie zdaje sobie sprawy z tego, ile ja tak naprawę daje z siebie!
Prosząc kogoś o poradę za darmo, stajesz się wyzyskiwaczem. Czy chciał byś pracować, a po pracy – nie otrzymywać pensji?

Niczego, żadnej dziedziny dywinacji, żadnego z narzędzi nie należy wynosić na piedestał ale także nie należy demonizować. Zawsze natomiast należy tych kart (jak i innych narzędzi z tej dziedziny), używać w sposób odpowiedzialny. Karty Tarota same w sobie absolutnie nikogo nie skrzywdzą. Z jednej strony można otrzymać rady, wskazówki, które pytający może wziąć pod uwagę ale wcale nie musi. Nie należy jednak ingerować w czyjeś życie bez zgody danej osoby. To jest karygodne i tego należy unikać.

Odcięcie energii

Sposób na odcięcie się od złej energii, która przeszkadza nam w życiu. Najczęściej jest to osoba. Ten prosty rytuał jest doskonały na zamrożenie „wroga”.

Odczynianie wykonujemy go w celu odcięcia się od wpływów danej osoby. Dokucza nam słowami, jest złośliwa, czepia się, nie daje nam spokoju. Mamy wrażenie, że uwzięła się na nas. I nic nie skutkuje. Nie pomagają rozmowy, ani groźby. Jeżeli nie chcemy stosować zaawansowanej magii, to rytuał zamrażania będzie idealny. Prawidłowo przeprowadzony, nie zaszkodzi nam, ani naszym wrogom.

Wszystkiego, bo to Ci się należy, to taka jest Twoja postawa i masz do niej prawo. Ale właśnie ta postawa tworzy Twoje środowisko energetyczne zdominowane przez blokady. Energia Wszechświata płynie i kiedy napotyka zamknięte drzwi zmienia kierunek. W braniu i dawaniu musi być zachowana równowaga, co dajesz to dostajesz. Zamykając się na na dawanie, szukasz okazji darmowych, złorzecząc wszystkim wokół, którzy mają inne oczekiwania, poglądy i tym toksycznym śmietnikiem wypełniasz swój świat, który z dnia na dzień zamyka się na życiodajną energię , zanim się spostrzeżesz zaciemnia się atmosfera wokół ciebie, gęstnieje i znika dobro…

Spetanie miłosne odczynianie