/Jakie cechy kobiety cenią w mężczyznach?
randki

Jakie cechy kobiety cenią w mężczyznach?

Musisz wiedzieć, czego kobiety poszukują w mężczyznach. Wtedy będziesz wiedzieć, jakie cechy swojego charakteru podkreślać w czasie randki, albo rozmowy z kobietą. W ten sposób stajesz bardziej interesujący w oczach kobiet.

Mężczyźni wybierając kobietę oceniają wygląd jej twarzy i kobiecą figurę. W uproszczeniu można powiedzieć, że im kobieta ma większy biust i bardziej symetryczną buźkę tym jest bardziej atrakcyjna. Kobieta albo jest ładna albo nie i nic na to nie może poradzić. Atrakcyjność kobiety może ewentualnie poprawić ostry make-up, ale zanim pójdzie spać i tak musi go zmyć i pokazać się facetowi taką, jaka jest w rzeczywistości.

Mężczyźni pod tym względem mają znacznie lepiej. Kobiety wybierając mężczyzn oceniają głównie jego charakter, a dopiero w drugiej kolejności takie cechy jak wygląd, czy grubość portfela. Ty zamiast robić sobie operację plastyczną, wystarczy, że zmienisz swój charakter. To jest na pewno łatwiejsze do zrobienia. Nie da się oczywiście zrobić tego w jeden dzień, ale pracując nad sobą możesz z czasem stawać się coraz bardziej atrakcyjny dla kobiet.

Musisz od dziś zacząć pracować nad swoim charakterem, bo to jest najważniejsza rzecz, która przyciąga kobiety. A co dokładnie przyciąga kobiety? Jest wiele cech, jakich kobiety poszukują w mężczyznach, duże zależy też od indywidualnych preferencji. To jest zbiór tych, które robią największe wrażenie na większości kobiet.

Pewność siebie.

Pewność siebie, to jest ta cecha, która odróżnia mężczyzn, którzy spotykają się z kobietami od tych, którzy nie mają żadnej. Pewność siebie stwarza poczucie potęgi i jest odbiciem siły psychicznej. Jest to coś co kobiety bardzo wysoko cenią. Dlatego rozmawiając z kobietą bądź pewnym tego co mówisz i pewnym swojego zdania. Nie wycofuj się z tego co wcześniej powiedziałeś i nie mów czegoś, czego na prawdę nie myślisz tylko po to, żeby się przypodobać ani żeby się dopasować.

Ambicja.

Kobiety chcą mężczyznę, który wyróżnia się z tłumu i staje ponad innymi. Kobiety chcą, żeby ich facet stawiał sobie wysoko poprzeczkę i nie zadowalał się tym co inni. Nie można tego zrobić bez dużych aspiracji. Dzięki ambicji możesz sprawić, że kobieta będzie z Ciebie dumna i będzie się Tobą chwalić koleżankom. Kiedy rozmawiasz z kobietą, pokaż, że masz ambitne plany na przyszłość.

Poczucie humoru.

Wszyscy kochają się świetnie bawić, kobiety też. Jeżeli posiadasz poczucie humoru i umiesz sprawić, że kobieta zacznie się śmiać, to jesteś na prostej drodze do zdobycia jej. Dzięki śmiechowi pozostawisz jej urocze wspomnienia, które będą związane właśnie z Twoją osobą.

Popularność.

Ludzie to stworzenia społeczne. Jesteśmy uzależnieni innych, żeby móc szczęśliwie egzystować. Duża ilość znajomych i przyjaciół jest gwarantem tego, że facet jest interesujący. Jeśli tyle osób go lubi, to kobieta chce przynajmniej sprawdzić co jest tego powodem. Kiedy rozmawiasz z kobietą wspomnij, że masz wielu przyjaciół i przyjaciółek, opowiedz o wyjazdach albo spotkaniach z nimi.

Opanowanie.

Jeżeli będziesz opanowany, to dziewczyny będą odbierać promieniujący od Ciebie spokój. Dziewczyny same bez ustanku są pod wpływem emocji, a opanowany mężczyzna jest dla nich oparciem, które tworzy poczucie stałości, którego samemu trudno im doświadczać. Dlatego jak rozmawiasz z kobietami, to bądź naturalny, mów pewnym i spokojnym głosem, żeby kobieta mogła to poczuć.

Wygląd.

Wygląd ma znaczenie może nie tak duże jak poprzednie cechy, ale jednak ma znaczenie. Zauważ jak dziewczyny czasem konwersują między sobą: „bo mój facet to wygląda bosko w garniturze”. Jest to więc coś na podstawie czego kobiety próbują odgadnąć jaki jest Twój charakter i ma duży wpływ na pierwsze wrażenie. Jest to więc ważny dodatek do reszty.

TAGS: