/Pompa obiegowa Magna 3 Grundfos – dostępna w hurtowni hydraulicznej Proterm!
pompy obiegowe

Pompa obiegowa Magna 3 Grundfos – dostępna w hurtowni hydraulicznej Proterm!

W sytuacjach, gdy ważne jest nie tylko sterowanie, ale i monitorowanie systemu warto jest postawić na pompę Magnę 3 Grundfos. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej pompy obiegowej oraz tego, gdzie można ją korzystnie nabyć – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Magna 3 Grundfos – najlepszy wybór w zastosowaniach komercyjnych!

Pompy obiegowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Pompy Magna 3 Grundfos nadają się przede wszystkim do: klimatyzacji w zastosowaniach komercyjnych, ogrzewaniu budynków komercyjnych, cyrkulacji ciepłej wody w budynkach jednorodzinnych, sieciach chłodniczych, sieciach ciepłowniczych, a także i w ogrzewaniu przemysłowym.

Pompy Magna 3 sprawdzają się przede wszystkim wtedy, gdy istotne jest sterowanie i monitorowanie systemu. To co wyróżnia pompę na tle innych modeli marki Grundfos, to przede wszystkim to, że Magny 3 obsługują magistralę fieldbus za pomocą opcjonalnych modułów CIM. Poza tym posiadają one wyświetlacz TFT do intuicyjnej konfiguracji wielu funkcji.

Magna 3 z pewnością zaliczana jest do najlepszych i do najbardziej profesjonalnych pomp obiegowych, z tych względów jest tak chętnie wybierana przez instalatorów. Magna 3 wyposażona jest w tzw. mokry wirnik, tym samym sprawdzi się w różnego typach instalacjach, także tych w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: szkoły, hotele, szpitale. Funkcje takie jak AUTOADAPT czy FLOWADAPT odpowiedzialne są za optymalne dobieranie ustawienia systemu. Właśnie dzięki tym funkcjom pompa dostosowuje się tak, by oferować najwyższy komfort pracy. Poza tym pompa Magna 3 Grundfos jest modelem prostym i szybkim w montażu, zaletą jest także to, że nie wymaga konserwacji.

Gdzie korzystnie kupić pompę Magnę 3 Grundfos?

Jest wiele miejsc, w których otrzymać można oryginalne, nowe pompy obiegowe Magny 3. Nie wszędzie jednak wybór ich jest duży a ceny przystępne. Z tych właśnie względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm, w której znajduje się duży wybór pomp Magna 3. Atutem sklepu jest także to, że większość pomp Grundfos znajduje się na magazynie podręcznym, tym samym realizacja zamówienia i wysyłka jest szybka. Poza tym korzystając z oferty sklepu Proterm, liczyć można na fachowe doradztwo, co jest nietypowe w obecnych czasach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pomp marki Grundfos, dostępnymi w sklepie Proterm.