/Najbardziej cenieni producenci wózków widłowych

Najbardziej cenieni producenci wózków widłowych

Zakup wózka widłowego to poważna inwestycja, a dobrze przemyślany wybór zapewni sprawną i bezawaryjną pracę przez długie lata. Przyjrzyjmy się możliwościom wózków 3 najlepszych na świecie producentów wózków widłowych.

Wózki widłowe Toyota

Japoński koncern Toyota jest jednym z najbardziej cenionych producentów samochodów, ale także innych pojazdów, w tym właśnie wózków widłowych – mówi specjalista z firmy IPZ.

Zakup wózka Toyota daje gwarancję niezawodności urządzenia, swobodę sterowania pojazdem i wysoką precyzję. Zaawansowane systemy, takie jak SAS, Powerdrive, Powertrak znacznie podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy operatora.

W ofercie producenta znajdziemy szeroki wybór modeli wózków spalinowych i elektrycznych do rozmaitych zastosowań, zdolne do prac przeładunkowych, transportu bliskiego, a nawet obsługi linii produkcyjnych.

Wózki widłowe Raniero

Wózki widłowe marki Raniero, choć wciąż mało znane na polskim rynku, stanowią bardzo ciekawą propozycję. Włoska firma Raniero zajmuje się produkcją wózków jezdnych już od 1967 roku i może pochwalić się takimi osiągnięciami, jak stworzenie największego na świecie wózka elektrycznego czy najkrótszego, kompaktowego wózka spalinowego.

Dziś Raniero jest ekspertem w produkcji wózków widłowych do specjalnych zastosowań. Warto przyjrzeć się ich ofercie, zwłaszcza gdy szukamy wózków o bardzo dużym udźwigu, dodatkowo dających możliwość łatwej konfiguracji i dopasowania urządzenia do parametrów ładunku oraz warunków pracy.

Wózki widłowe Heli

Nowoczesne wózki widłowe HELI to świetne rozwiązanie przede wszystkim w warunkach bardzo intensywnej eksploatacji. Niezwykle wydajne, zwrotne i proste w obsłudze, dają pełen komfort w codziennym użytkowaniu. Oprócz małych wózków widłowych o udźwigu do 10 ton, HELI oferuje też platformowe wózki transportowe i holowniki o sile uciągu dochodzącej nawet 30 ton.