/Jaką rolę w uwodzeniu kobiet odgrywają media społecznościowe?

Jaką rolę w uwodzeniu kobiet odgrywają media społecznościowe?

Zaczepki na Facebooku już dawno przeszły do lamusa. Zwykłe pytania w rodzaju: „Co tam? Co porabiasz?” również na niewiele się zdadzą. W jaki sposób uwodzić za pośrednictwem mediów społecznościowych? Najpierw trzeba uświadomić sobie, jaką pełnią rolę we flircie.

Media społecznościowe odgrywają w naszym życiu wielką rolę. Znaczna jego część przeniosła się do internetu – to właśnie za pośrednictwem tego rodzaju mediów utrzymujemy stały kontakt z najbliższymi, czerpiemy najświeższe informacje i szukamy inspiracji. Bardzo duża grupa użytkowników za pośrednictwem społecznościówek uskutecznia uwodzenie kobiet lub po prostu szuka miłości życia. O czym trzeba pamiętać, flirtując za pomocą komunikatorów?

Facebook to przeżytek

Przede wszystkim należy sobie uświadomić, że uwodzenie zazwyczaj jest skazane na porażkę, gdy jego głównym narzędziem jest Facebook. W dzisiejszych czasach niemalże każdy posiada konto na Facebooku, warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że nie jest to portal randkowy. Kobiety nie założyły tam profilu z myślą o poznaniu nowej osoby, dlatego też zapoznawanie się z innymi osobami za pomocą facebooka jest wyjątkowo ciężkie.

Warto zatem podkreślić, że do flirtowania internetowego służą inne aplikacje, chociażby takie, jak popularny Tinder. Rozmowa za pomocą aplikacji tinderowych będzie więc wyglądać zupełnie inaczej aniżeli rozmowa na Facebooku, gdzie wysłanie zaproszenia przez obcą osobę wzbudza niemało podejrzeń. Z tego właśnie względu, jeśli chcemy kogoś znaleźć głównie przez Internet, lepiej wybrać dedykowane ku temu aplikacje.

Jak pisać?

Duże znaczenie – o ile nie najważniejsze – na portalach randkowych ma profil. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Opublikowanie odpowiednich zdjęć zwiększa prawdopodobieństwo na udane uwodzenie i przejście do następnego etapu, jakim jest spotkanie w rzeczywistości. Jakie zdjęcia należy więc publikować?

Wydaje się, że dużą popularnością cieszą się zdjęcia z ciekawych miejsc, a nawet z niewielkich podróży. Dzięki temu możesz pokazać, że jesteś otwarty na to, co nowe i lubisz poznawać nowe miejsca. Dobrze jest również zamieścić zdjęcie grupowe, które udowodni, że jesteś osobą towarzyską, lubiącą spędzać czas z innymi osobami.

Warto w tym miejscu powiedzieć, żebyśmy nie hiperbolizowali własnego wizerunku. Nie da się ukryć, że w internecie kreowanie własnego wizerunku jest wyjątkowo łatwe – inaczej jest już w rzeczywistości, która jest w stanie to zweryfikować. Dlatego też nie powinniśmy pisać nieprawdziwych informacji o sobie.

Oprócz profilu, ogromne znaczenie ma pierwsza konwersacja, przez którą kobieta podejmuje decyzję, czy będzie chciała kontaktować się z nami w przyszłości. Tutaj pole do popisu jest bardzo duże – wystarczy jedynie unikać standardowych pytań w rodzaju: „co tam?” lub „co robisz?” i temu podobnych. Jeżeli zadbamy o powyższe elementy, to prawdopodobieństwo spotkania się w rzeczywistości z daną kobietą będzie o wiele większe. A randki rządzą się już swoimi prawami.