/Kroplówka witaminowa na kaca to połączenie dwóch wlewów dożylnych w jednym zabiegu
Kroplówka witaminowa

Kroplówka witaminowa na kaca to połączenie dwóch wlewów dożylnych w jednym zabiegu

W ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze a na dodatek redukujemy liczbę ukłuć. Dodatkowo pielęgniarka przyjeżdża z kroplówką do nas do domu, dlatego zabieg jest dyskretny i bardzo komfortowy. Obecnie wlewy dożylne są metodą terapeutyczną dostępną nie tylko w szpitalach.

Na czym polega kroplówka witamina na kaca?

Kroplówka na kaca i wlew witaminy to dwa różne zabiegi, które można połączyć w jeden. Wlewy witaminowe najczęściej interesują sportowców, osoby prowadzące zdrowy tryb życia, chorych komplementujących otrzymywaną terapię etc. Z kolei dożylnych infuzji na kaca zazwyczaj poszukują ludzie, którzy odczuwają nieprzyjemne skutki nadużycia etanolu. Kroplówka witaminowa na kaca to usługa adresowa na tych, którzy chcą jak najszybciej złagodzić objawy zatrucia alkoholem a przy okazji chcieliby uzupełnić ewentualne niedobory witamin.

Pacjent wybierający taką formę zabiegu po pierwsze oszczędza czas- normalnie musiałby dwa razy jechać do kliniki witaminowej, podczas gdy w tym przypadku nie dość, że kroplówka przyjeżdża do niego to dodatkowo otrzymuje niejako dwie kroplówki w jednej. Po drugie połącznie dwóch kroplówek w jednej to również korzyć ekonomiczna- kroplówka witaminowa na kaca jest tańsza niż dwie oddzielne kroplówka- witaminowa i na kaca. Po trzecie zmniejszamy o połowę liczbę ukłuć, kiedy rozdzielamy zabiegi w czasie konieczne jest wykonywanie dodatkowy punkcji żyły. Decydując się na jednoczesne przyjęcie dwóch kroplówek wystarczy jedno wkłucie.

Co zawiera kroplówka witaminowa na kaca?

Jest to suma substancji przyśpieszających regenerację po spożyciu alkoholu i zestaw witamin. W takiej kroplówce doszukamy się dużej objętości wody z elektrolitami (sód, potas, magnes, wapń) w odpowiednich dawkach oraz witamin rozpuszczalny w wodzie (witamina C i witany z grupy B) i/lub witamin niepolarnych: A, D, E, K. Kroplówka witamina na kaca może zawierać również substancje działające osłonowo na wątrobę (np. ornityna, glutamin) i/lub układ nerwowy (np. kwas alfa liponowy).

Gdzie na kroplówkę?

Będąc w Trójmieście można zamówić każdą kroplówkę z dojazdem do pacjenta. Kroplówki witaminowe Gdynia to szeroki wybór wlewów witaminowych dostosowanych do oczekiwań klientów z Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia). Kroplówka w domu, hotelu itp. to nie tylko wygoda i oszczędność czasu. Kroplówka z dojazdem gwarantuje dyskrecję oraz brak kontaktu ze szpitalną florą bakteryjną.

TAGS: