/Mech na ścianie – jak stworzyć naturalną dekorację z paneli z mchu?

Mech na ścianie – jak stworzyć naturalną dekorację z paneli z mchu?

Ściany z mchu – naturalna dekoracja do Twojego domu i biura

Mech jest rośliną o niezwykłych właściwościach. Nie tylko pięknie wygląda, ale także poprawia jakość powietrza, izoluje akustycznie i termicznie oraz tworzy przyjemny mikroklimat. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na ozdobienie swoich wnętrz ścianami z mchu.

Ściany z mchu to nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie naturę i design. Możesz je zamontować w dowolnym miejscu – w salonie, sypialni, kuchni, łazience czy biurze. Ściany z mchu pasują do każdego stylu i kolorystyki. Możesz wybrać spośród różnych rodzajów mchu – poduszkowego, płaskiego lub chrobotka – oraz różnych kolorów i kształtów.

Gdzie kupić mech online?

Jeśli chcesz stworzyć własną ścianę z mchu lub zamówić gotowy panel lub obraz z mchu, polecamy Ci skorzystać z oferty hurtowni mchu. To profesjonalna hurtownia mchu dekoracyjnego i roślin stabilizowanych. Oferuje szeroki wybór produktów wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

W hurtowni mchu dostępny jest mech na wagę i w panelach do stworzenia ściany z mchu. W sprzedaży są także modułowe panele z mchu na wymiar. Zapraszamy do bezpiecznej transakcji przez połączenie szyfrowane SSL.

Dlaczego warto wybrać mech stabilizowany?

Mech stabilizowany to prawdziwy mech leśny oczyszczony i przygotowany do wykorzystywania go wewnątrz budynków. Stabilizowanie to proces polegający na zastąpieniu wody mieszanką gliceryny i innych naturalnych środków konserwujących. Zachowuje kolor i strukturę świeżego mchu przez długie lata.

Mech stabilizowany jest ekologiczny, bezpieczny dla zdrowia i łatwy w utrzymaniu. Nie wymaga podlewania ani nawożenia. Wystarczy zapewnić mu odpowiednią wilgotność powietrza (40-60%) i unikać bezpośredniego nasłonecznienia.

Mech stabilizowany jest znakomitym rozwiązaniem do nowoczesnych wnętrz, których właściciele nie mają możliwości ani czasu na opiekę nad żywymi roślinami. Może być stosowany jako element dekoracyjny lub artystyczny. Przykładem jest żywy mural wykonany ze stabilizowanego mchu w centrum handlowym Forum Gdańsk.

Nie czekaj dłużej! Kup mech online już dziś!