/Leśna inspiracja, czyi seria zegarków FOREST.
FOREST

Leśna inspiracja, czyi seria zegarków FOREST.

Zegarki drewniane to niezwykle oryginalny dodatek. Nadają wyjątkowy charakter każdej, nawet najprostszej stylizacji. Z inspiracji naturą i lasem powstała niepowtarzalna seria zegarków FOREST. Ciemne drewno kojarzy się z gęstym lasem, nie jest to jednak las nieprzyjazny. Gdzieniegdzie przebijają bowiem promienie słońca w postaci jaśniejszych, delikatniejszych zegarków.

Drewno jest materiałem naturalnym, ekologicznym i w pełni biodegradowalnym. Z tego względu jest doskonałym surowcem, który sprawdza się nawet do produkcji zegarków. Drewno nie uczula oraz jest bardzo lekkie – z tego względu drewniane zegarki sprawdzą dla każdego, nie tylko na co dzień, ale również na wyjątkowe okazje czy do uprawiania sportów. O modelach z serii FOREST opowie specjalista ze sklepu z drewnianymi zegarkami marki Woodison.

Każdy drewniany zegarek jest niepowtarzalny

Nawet dwa te same modele drewnianych zegarków nie są identyczne. Dlaczego? Ponieważ każdy kawałek drewna jest inny. Choć mogą być wykonane z tego samego drzewa, każda jego część różni się ułożeniem słojów, fakturą czy kolorem. Z tego względu każdy zegarek jest unikatowy – tak jak osoba, która go nosi.

Co więcej, zegarki zostały wykonane z różnych rodzajów drewna. Do wyboru mamy drewno hebanowe, z drzewa sandałowego czy egzotycznego drewna zebrano. Są to drzewa wyjątkowe nie tylko ze względu na pochodzenie (żadne z nich nie występuje na naszej szerokości geograficznej), ale również ze względu na swoje właściwości. Drewno pochodzące z sandałowców, hebanowców oraz z drzew rodziny brezylkowatych jest niezwykle odporne na uszkodzenia, a jednocześnie elastyczne. Dzięki naturalnej żywicy oraz odpowiedniej konserwacji zegarki drewniane serii FOREST zachowają swój wygląd nawet u najbardziej aktywnych.

Zalety drewnianych zegarków

Drewniane zegarki są przyjazne dla środowiska. Drewno jest ekologiczne oraz w krótkim czasie ulega biodegradacji. Z tego względu będzie doskonałym wyborem dla ludzi, którzy chcą żyć ekologicznie i w zgodzie z naturą. Dodatkowo nie wywołują reakcji alergicznej, a ze względu na ręczną obróbkę oraz polerowanie są przyjemne w dotyku i mogą być stosowane nawet przez osoby o bardzo wrażliwej skórze.

Ze względu na materiał, z którego są wykonane, są bardzo lekkie. Niemal nie czuć ich na ręku, sprawdzą się więc nawet podczas wykonywania sportów i nie będą sprawiały dyskomfortu także podczas codziennych czynności.

Seria FOREST

Na serię FOREST składają się zegarki głównie z czarnego lub ciemnobrązowego drewna. Jedynie drewno zebrano jest jasnobrązowe, z widocznymi ciemniejszymi prążkami. Choć są podzielone na damskie i męskie (męskie mają nieco większą tarczę, damskie są mniejsze), nic nie stoi na przeszkodzie, by poszczególne modele były noszone zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Ze względu na neutralny kolor i wzór drewna sprawdzą się w każdej stylizacji.

TAGS: