/Meble kuchenne Aspen

Meble kuchenne Aspen

Ładna i funkcjonalna kuchnia to marzenie milionów kobiet i mężczyzn na całym świecie. Na jakie meble kuchenne się zdecydować, aby mogły służyć przez wiele kolejnych lat? Czym powinny charakteryzować się dobrej jakości szafki kuchenne Aspen? Co jest najważniejsze przy wyborze mebli, a co można pominąć, gdyż jest niewiele znaczącym detalem? Oto kilka cennych porad.

 
Kuchnia Aspen – modułowa, na wysoki połysk
Meble kuchenne modułowe to współczesny standard dla zabudów kuchennych. Dzięki temu, że szafki i półki są wykonane na standardowy wymiar, pozwala to optymalnie zagospodarować cała przestrzeń w tym pomieszczeniu. Każdy wolny centymetr kuchni zostanie wykorzystany w sposób ułatwiający przechowywanie naczyń oraz przygotowywanie posiłków. Istotne również jest to, w jaki sposób zostaną wykończone fronty. Szafki kuchenne Aspen w tym zakresie prezentują się niezwykle korzystnie. Niewątpliwą zaletą, którą posiada kuchnia w biały połysku i bez uchwytów, jest łatwość utrzymania jej w czystości. Wszelkiego rodzaju odciski palców mogą zostać szybko i wygodnie usunięte, już za jednym przetarciem szmatką. Brak uchwytów to z kolei brak trudno dostępnych miejsc, w których mogą się gromadzić wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia.

 
Dopasowane szafki kuchenne Aspen
Wygoda w kuchni to podstawa. Trudno ją osiągnąć, mając do dyspozycji wyłącznie gotowe rozwiązania bez możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb. Na szczęście kuchnia Aspen zaspokaja wszelkie oczekiwania w tym temacie. To, co odróżnia ją od innych kuchni, to regulowane zawieszki szafek górnych, dzięki czemu ich zamocowanie do ściany jest o wiele łatwiejsze. Doskonałą wiadomością jest również to, że kuchnia Aspen Piła posiada regulowane nóżki szafek dolnych. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy w kuchni jest nieprawidłowo wypoziomowana podłoga. Wszelkie nierówności można łatwo zniwelować, indywidualnie ustalając wysokość dla każdej z nóżek.

 
Jak są zbudowane Meble Aspen?
To, co najważniejsze na temat szafek kuchennych Aspen, to sposób, w który zostały wykonane. Ich korpus został wykonany z płyty laminowanej grubości 16 mm. Zapewnia ona bardzo dużą wytrzymałość na obciążenia mechaniczne. Aby poprawić wytrzymałość kuchni Aspen na działanie wilgoci, zastosowano w nich obrzeża ABS o podwyższonej odporności na uszkodzenia, w tym ścieranie. Częsta przypadłość wielu mebli kuchennych, to opadające drzwiczki szafek. W tym przypadku to nie problem. Szafki kuchenne Aspen posiadają regulowane zawiasy. Z kolei brak uchwytów w szafkach nadaje im naprawdę luksusowy i elegancki wygląd, korzystnie wpływając na łatwość utrzymania czystości i wygodę użytkowania. Tym, co najbardziej rzuca się w oczy osób wybierających Meble Aspen, to ich lakierowane na wysoki połysk fronty w kolorze białym. Biała kuchnia to coś naprawdę nowoczesnego. Kolor ten pozwala optycznie powiększyć pomieszczenie, sprawia również wrażenie, że kuchnia jest bardzo czysta, wręcz sterylna. Dzięki warstwie błyszczącego lakieru nie trzeba się obawiać, że białe szafki kuchenne Aspen ulegną szybkiemu zanieczyszczeniu. Warstwa lakieru z pewnością do tego nie dopuści.

TAGS: