/Odbask – pamiętaj o swoim bezpieczeństwu
LUNAR PRO

Odbask – pamiętaj o swoim bezpieczeństwu

Jest wiele form aktywnego spędzania wolnego czasu z korzyścią dla naszego zdrowia. Ruch na świeżym powietrzu jest jedną z nich. I nieważne czy to będzie bieganie, spacer, jazda na rolkach czy rowerowe wycieczki.

Masz plan na lato – rowerowe wycieczki całą rodziną. Chcesz w ten sposób spędzić czas najciekawiej jak się da i pogłębić relacje rodzinne. A jednocześnie tak wszystko przygotować, by nie narazić najbliższych na przykre zdarzenia, wypadki, które mogą przydarzyć się wieczorem na słabo oświetlonej drodze.

Mając na uwadze bezpieczeństwo swojej rodziny, warto oprócz niezbędnego ekwipunku zabrać na takie wypady preparat odblaskowy, opracowany w nowoczesnej technologii LUNAR PRO.

Jest to środek przeznaczony zarówno dla dorosłych jak i dzieci, który skutecznie odbija padające światło np. reflektorów samochodu czy latarki. Gdy zastanie Was zmrok, wystarczy spryskać preparatem kurtkę, dres, buty czy elementy roweru (rama, opony) i po kilku minutach jesteście widoczni na drodze przy działaniu skierowanego na Was światła zewnętrznego. Nie musisz pamiętać o innych gadżetach odblaskowych. Naniesiona powłoka na powierzchnię sprawi, że staniecie się super widoczni.

Moc odblasku zamknięta jest w 100 ml pojemniku. Wystarczy wstrząsnąć nim, rozpylić na ubranie czy inny dowolny rodzaj powierzchni, by bezpiecznie i bez stresu podążać dalej swoją trasą.

Preparat wystarcza na wielokrotne użycie. Nanotechnologia, w której opracowano ten preparat sprawia, że naniesiony środek nie jest szybko zmywany przez deszcz, a pozbycie się odblasku z ubrań następuje po kilku praniach.

LUNAR PRO – w świetle dziennym nie jest na tkaninach widoczny, nie uszkadza ich struktur ani ich nie usztywnia. Spray odbija światło skierowane bezpośrednio z reflektorów samochodu gdy zapada noc.

Powłoka odblaskowa, która tworzy się na powierzchniach zmienia nastawienie kierowców względem rowerzystów. Takiej łuny odblasku wyglądającej jak z filmu trudno przez nich nie zauważyć i w porę nie zareagować.

Wiadomo, że każdy nawet najmniejszy element odblaskowy ma realny wpływ na bezpieczeństwo osób poruszających się jednośladem lub pieszo. A preparat LUNAR PRO pozwala kilkakrotnie zwiększyć widoczność na drodze po zmroku. Biegający lub spacerowicz spryskany środkiem widoczny jest z 200 metrów. Zatem stosowanie jego ma sens, gdy troszczysz się o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.