/Spigen: ochronna folia na ekran o właściwościach szkła
Folia 3H

Spigen: ochronna folia na ekran o właściwościach szkła

Nie da się ukryć, że szkło hybrydowe chroni ekran smartfonu lepiej niż folia. Jeśli jednak kupiłeś supercienki smartfon, to raczej nie chcesz go pogrubiać akcesoriami ochronnymi i szukasz takich, które nie wpłyną negatywnie na jego estetykę. Wśród producentów, którzy wychodzą Ci naprzeciw, jest firma Spigen, oferująca ochronne folie na ekran o właściwościach szkła.

Folia 3H – optymalna twardość do codziennego użytkowania smartfonu

Zwykło się myśleć, że największą wadą folii ochronnej jest jej niska twardość, czyli niewystarczająca ochrona ekranu przed zarysowaniami – w końcu dlatego powstały szkła hartowane i nowoczesne szkła hybrydowe. Marka Spigen oferuje akcesoria ochronne na ekran smartfonu z wysokiej jakości japońskiej folii PET o twardości 3H: jej użytkownicy zgodnie twierdzą, że to optymalny poziom dla codziennego użytkowania smartfonu. Folia ochronna Spigen gwarantuje dobrą ochronę wyświetlacza, a jej niewielka grubość nie zaburza estetyki smukłego urządzenia. Jakie są inne jej zalety?

„Folie ochronne Spigen nie wpływają negatywnie nie tylko na walory estetyczne cienkich smartfonów, lecz także na funkcje telefonu. Krystalicznie przejrzysta folia w żaden sposób nie obniża jakości wyświetlanego obrazu i zapewnia maksymalną czułość dotyku. – mówi specjalista, przedstawiciel sklepu online z akcesoriami GSM NaSmartfona Co ważne, producent ma w asortymencie folie na całą powierzchnię ekranu z zaokrąglonymi krawędziami, charakterystycznym np. dla różnych popularnych modeli Samsunga”.

Zapomnisz o tym, że na ekranie jest folia

Folia ochronna Spigen wydaje się doskonałą alternatywą dla szkła hartowanego na smartfony Samsung z obłymi krawędziami. Wspomniany przez naszego eksperta Samsung Galaxy S7 Edge to nie jedyny model, którego niezaprzeczalnym walorem wizualnym są gładkie zaokrąglone krawędzie ekranu. Inne to m.in. Galaxy A7 i Galaxy S8. Wybierając akcesorium ochronne Spigen zapomnisz o tym, że na ekranie Twojego smartfonu jest folia – i to nie tylko ze względu na jej niewielką grubość, idealne dopasowanie oraz przejrzystość.

Tym, co wyróżnia folie Spigen wśród akcesoriów innych producentów, jest dodatkowa powłoka oleofobowa, której głównym zadaniem jest odpychanie cząsteczek tłuszczu. Dzięki temu wyświetlacz smartfonu jest nie tylko bardziej odporny na tłuste plamy, lecz przede wszystkim mniej widać na nim odciski palców – na pewno doceni to każdy esteta.

Ponadto folia ochronna Spigen jest niewyczuwalna pod palcami i kompatybilna z większością etui dostępnych na rynku. A dzięki temu, że łatwo ją zamontować, ryzyko powstania pęcherzyków powietrza właściwie nie istnieje – także dlatego jest niewidoczna na ekranie.

TAGS: