/Mastrubatory dla pań. Propozycje zakupowe
Masturbatory dla pań

Mastrubatory dla pań. Propozycje zakupowe

Od kiedy kobieca seksualność przestała być tabu, oferta gadżetów erotycznych została skierowana również dla pań. Dlatego też na rynku pojawiło się wiele akcesoriów mających właśnie im przynieść większą satysfakcję z życia intymnego. Jednym z takich produktów są masturbatory. Urządzenia te są w stanie zaspokoić kobiece potrzeby i nadać nowy wymiar erotycznym doznaniom.

Jak działają masturbatory dla pań?

Masturbatory dla pań są małymi, poręcznymi urządzeniami. Dzięki swojej ergonomicznej budowie są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Sprzęt wysokiej jakości potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagające kobiety, a jego obsługa żadnej z nich nie sprawi problemu.

Te gadżety erotyczne służą przede wszystkim do stymulacji łechtaczki. Są zasilane bateriami lub działają dzięki wbudowanym akumulatorom, które można ładować. Ich powierzchnia jest wykonana z łatwych do utrzymania w czystości materiałów. Dlatego też ich używanie jest zarówno przyjemne, jak i całkowicie higieniczne. Niektóre modele mogą być wykorzystywane przez pary, co gwarantuje jeszcze większą satysfakcję obojgu partnerom.

Nowoczesne masturbatory dla pań to urządzenia, które ucieszą każdą kobietę lubiącą sprawiać sobie przyjemność. Mają małe rozmiary, są dyskretne. Dlatego można je zabrać ze sobą w podróż nawet na drugi koniec świata. Ze względu na to, że są wodoodporne, można wykorzystać je podczas relaksującej kąpieli lub pod prysznicem” – mów specjalistka z Sex Shopu AFRODYTA.

Jakie masturbatory dla pań można kupić?

Masturbatory robią furorę na rynku nie tylko ze względu na swoje praktyczne zastosowanie. Ich designerski wygląd sprawia, że mogą być doskonałym dodatkiem do wystroju sypialni.

Bardzo popularne są masturbatory bezdotykowe. Mają silikonową nakładkę, która łatwo się ściąga i błyskawicznie czyści przy pomocy środka do gadżetów erotycznych. Mogą stymulować strefy erogenne oraz łechtaczkę poprzez pulsację, ssanie i wibracje. Można spotkać modele, które do pobudzania wykorzystują fale ciśnienia. Masturbatory te zmieszczą się do damskiej kosmetyczki – można je ze sobą zabrać praktycznie wszędzie.

Jeszcze intensywniejsze doznania gwarantują masturbatory, które oprócz stymulowania łechtaczki wykonują także masaż punktu G. Funkcjami tymi steruje się niezależnie od siebie, dlatego można wybrać tryb działania dopasowany do własnych potrzeb. Świetnym pomysłem jest ich używanie podczas intymnych zbliżeń z partnerem. Doskonałym uzupełnieniem zabawy tym gadżetem jest wykorzystanie lubrykantu, który zapewni wzmożoną przyjemność.