/ŚWIĘTO ZMARŁYCH W KOŚCIELE I TRADYCJI LUDOWEJ
konserwacja grobów

ŚWIĘTO ZMARŁYCH W KOŚCIELE I TRADYCJI LUDOWEJ

Nie ma na świecie takiej religii, której wyznawcy nie wierzyliby w życie pozagrobowe i w możliwość obcowania żywych i umarłych. Już nasi prasłowiańscy przodkowie wierzyli w życie po śmierci człowieka i tajemniczy świat zmarłych. Pamięć o zmarłych jest niezmiernie ważna, a nasze usługi pomagają ją pielęgnować. Dbamy o to, żeby pomniki godnie reprezentowały i czciły zmarłych. Dokładamy pełnych starań, by nasi klienci mogli cieszyć się zadbanymi i czystymi nagrobkami, jak i terenem wokół samego grobu. Nasza oferta jest doskonałym wyborem dla osób, które z różnych względów nie zawsze mają czas zadbać o miejsce pochówku rodziny, krewnych.

My robimy to z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem, a zadowolenie naszych klientów daje nam dużą satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Oferuję państwu kompleksową obsługę sprzątanie grobów i czyszczenia nagrobków, całoroczna usługa opieki. Zawsze staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów, a usługi zawsze podsumowujemy zrobionym zdjęciem. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy do nas przedzwonić lub zostawić numer, a my do Państwa oddzwonimy i o wszystkim chętnie opowiemy. Choć już nie tak tłumnie jak dotychczas, to nadal regularnie odwiedzamy groby najbliższych zmarłych. W czasie pandemii jednak odwiedzenie cmentarza położonego daleko od miejsca zamieszkania może stanowić problem. Aby grób nie wyglądał na zaniedbany, możemy jednak skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która w naszym imieniu zadba o pomnik i jego otoczenie.
Oferujemy możliwość spotkania się przy grobie bliskiej osoby w celu ustalenia szczegółów współpracy i poznania się lepiej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wykonanych usług. Macie Państwo pytania przed dokonaniem zamówienia, kontakt z nami rozwieje wszelkie wątpliwości.

Usługa podstawowa jednorazowa obejmuje:

  • sprzątanie, grabienie wokół grobu,
  • wyzbieranie śmieci, liści, gałązek,
  • pielenie ręczne, podlanie kwiatów,
  • wyrzucenie starych kwiatów, wieńców, zniczy,
  • wykonanie dokumentacji zdjęciowej w formie elektronicznej,
  • ręczne mycie nagrobka wodą i delikatnym środkiem chemicznym,
  • usunięcie piasku, kurzu

Kompleksowe mycie i konserwacja grobów zielona góra
sprzątanie czyszczenie nagrobków zielona góra
całoroczne sprzątanie czyszczenie grobów