/Nie masz planu na wyjazd?
hotele

Nie masz planu na wyjazd?

Ferie trwają w najlepsze, a Ty nadal nie zdecydowałeś się na to, gdzie pojedziesz? Chciałbyś zatrzymać się w miejscu o dobrej jakości ze świetną obsługą? Martwisz się, że nie znajdziesz takiego hotelu w przystępnej cenie? Masz zamiar wybrać się na ten wyjazd z całą swoją rodziną i szukasz noclegu z wieloma udogadnianiami oraz położonego blisko centrum danego miasta w Polsce? Jeżeli szukasz inspiracji na ten wyjazd to trafiłeś idealnie. Ten tekst powstał, bowiem z myślą osobach takich jak Ty. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Hotel Best Western- najlepszy kompan Twojej podróży

Hotele Best Western – https://www.bestwestern.pl/hotele to działająca od wielu lat sieć hoteli pochodzące ze Stanów Zjednoczonych. Posiadają ponad cztery tysiące hoteli na całym świecie na kilku kontynentach. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu i profesjonalizmowi firma oferuje usługi hotelarskie o bardzo wysokiej jakości oraz w przystępnej cenie dla każdego. W Polsce Best Western zlokalizowany jest w następujących miejscowościach: Białystok, Gdańsk, Jurata, Katowice, Kielce, Kraków, Poznań, Wrocław i Warszawa. Jak, więc sam widzisz wybór miejscowości jest ogromny, a co więcej każda z nich jest świetną destynacją na Twój zimowy urlop! Ponadto firma posiada specjalny program lojalnościowy dla osób, które często podróżują do hoteli Best Western. Dzięki niemu stali klienci mogą wynajmować pokoje hotelowe na całym świecie jeszcze taniej niż pozostali! Do programu możesz dołączyć już teraz na stronie www.bestwestern.pl. Do większości hoteli Best Western możesz zabrać ze sobą swojego psa lub kota, wystarczy, że powiadomisz o tym wcześniej obsługę hotelu – za pomocą maila, formularza online lub po prostu telefonicznie.

Jakie usługi oferują hotele Best Western?

Największa zaletą tych hoteli są przede wszystkim pokoje, a w szczególności ich komfort oraz doskonałe wyposażenie. W każdym pokoju znajdują się duże łóżka z wygodnymi materacami, telewizory, czajnik, woda mineralna, herbata i kawa, zestaw kosmetyków, a także duża przestronna szafa oraz biurko do pracy z komputerem. Wielkim atutem jest także doskonała obsługa, pracownicy są bardzo pomocni, a pokojówki szybko i skutecznie dbają każdego dnia o czystości pokoi gości. W każdym obiekcie dostępne jest także bardzo szybkie i stabilne łącze wifi. Best Western oferuje swoim gościom możliwość wykupienia dodatkowej opcji, jaką są pożywne i smaczne śniadania. Jest to doskonała opcja dla każdego, kto nie chce szukać rano wolnego miejsca w lokalnej restauracji.

TAGS: